"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Impressive World

21. dubna 2014 v 21:13 | Doctor |  Servery
Impressive World je jedním z prvních servrů hry Impressive Title. Je to server, který zpočátku staré IT i připomínal, ale jelikoš byl prvním servrem, který začal s tvořením servrů IT, tak se na něj přihlašuje velké množství lidí, což nepříznivě ovlivnilo načítání při nalogování a také se velice seká kvůli tomu mapa. V IW najdete hráče (nebo jste
nalezli) z mnoha různých zemí, nejvíce je zde Rusů. Na Čechy a Slováky zde již narazíte stěží, protože jedna z českých
adminek Osire byla vyhozena, z nám neznámého důvodů a proto i druhá (Angelka) odešla. Rozhořčení Češi to nenechali jen tak a většina tento server opustila a zkusila jiný server, mnoho lidí co se zde (i ze starého IT) vidělo, se poté sešli na servru Soul Society, který vytvořila právě Osire, spolu s Angelkou, Shiranui a Yamadou jako česko-slovenský server. Server Impressive World je teď officiálně tedy ruský.
Tento server má skvělou grafiku, setkáte se v něm s mnoha lidmy různých národností a má mnoho svých originálních map a specifik.
Dříve o tomto serveru pojednával právě blog Angelky a Osire: http://impressive-world-official.blog.cz << Ale tento blog je již opušťěn a nepečuje se o něj, z již výše uvedených důvodů. Takže se na něj můžete podívat, ale to je tak vše - blog je zde uveden z důvodu historie servru.
Server byl založen na podzim roku 2011.

Vzhled servru se postupně měnil - nejprve byl jako IT (hudba i vzhled tabulky), poté se měnil - nejprve
nová textura očí a jiný vzhled tabulky/herního nastavení + nové
markingy, jiné drawpointy, poté měl vzhled inspirovaný keltskou kulturou (hudba, itemy, tabulka) a v dnešní době je vzhled je změněn se zachováním keltského stylu s vesmírnými prvky, zejména graficky byl vylepšen s přidáním nových itemů, nového běhu a map, staré mapy byli také upraveny.


Odkazy:
Zde se nachází DeviantArt servru: http://impressiveworld.deviantart.com
A zde odkaz na officiální stránku s downloadem a fórem: http://www.impressivetitle.ruZměny v IW (i postranní obrázky na ně poukazují):


1. Hudba (po vánočním ubdatu - jarní/poslední ubdate/ambient2):
2. Grafické změny:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angelka Angelka | 24. června 2014 v 15:15 | Reagovat

Teoreticky to co je zde napsané není tak docela pravda, Osire nebyla vyhozena, jen tam prostě přestala chodit a hrát, neni důvod žebych odešla jen proto že Osire už tam nehrála měla jsem k tomu své vlastní důvody. :-D

2 Doctor Doctor | 24. června 2014 v 19:37 | Reagovat

[1]:Ok díky za osvětlení. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama