"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Květen 2014

Vlk, čaroděj, smrt - 1. Kapitola

10. května 2014 v 20:03 | S&S

Stvořitel: Možná bych k tomu mohl říct pár slov že? Pak to rozhodně jsou tato: "Děkuji Scientist, že jsi mě dokopala k RPG. Také doufám v to že tě to baví." Jen bych chtěl říct, že nemáme vymyšlený vývin děje do předu, prostě píšem co nás napadne, pak se omlouvám za případné chyby. A také děkuji všem, kteří si toto přečtou a okomentují (kladně :D).

Scientist: Za mě děkuji všem, co mě kopou do RP jako já Spoříka. :D Hlavně Bee, naší originální Tardis, která si myslí, že ji budu v RP podvádět. Neboj se, Kulíšku, jsi navždy s RP na prvním místě! A taky to musíme sepsat! ;)

Tak si užijte náš šílený příběh.

(Zobrazí se po otevřená článku)

DW Tardis edition (czech team work)

9. května 2014 v 21:09 | Doctor |  Doctor Who edice
Spolu s jedním kámošem jsme se rozhodli udělat vlastní DW edice, tato je naše první a plánujeme udělat i další. Tato edice je zaměřena na vývoj Tardis - tak jak regeneroval Doctor, se měnil i interiér, konsole a vnější vzhled Tardis - pojďmě se spolu podívat na pár nejlepších obrázků s Doctory, jak se společně postupem času měnili! ^^
P.S. Obrázky jsou téměř vyváženy - skoro stejný počet konsolí a pak vnějšího vzhledu, také jsme dbali pokud možno na správné pořadí reinkarnací.

Pár slov hře 2048

9. května 2014 v 20:34 | Doctor |  Úvodem
Tuto hru jsem objevil poměrně nedávno a zkoušel jsem Whovianské edice. Hra je poměrně jednoduchá na ovládání i přemýšlení. Ovládá se šipkami a vždy musíte spojit dva stejné obrázky, aby jste dostali vyšší. Cílem je dostat se až k dvanáctému obrázku a udělat co nejvyšší skóre.


A asi si pořídím flétnu...

7. května 2014 v 21:27 | Doctor |  Zajímavosti
"Jo možná bych si měl pořídit flétnu.." To můžete slyšet v tomto nápaditém cosplay videu o druhé reinkarnaci. ;))
Je pravda, že už sice dvě flétny doma mám, ale na zobcovku již delší dobu nehraji a příčka je skvělá, ale stále přemýšlím nad tím, že si pořídím nějakou menší - praktickou a kompaktní do ruky. Nedávno se mi dostala do rukou originální tin whistle - irská flétna. Od zobcové se liší velikostí, tvarem a také tím, že na ní hrajete od noty "D" a flétna je celkově laděna v stupnici D dur, to znamená, že místo "F" zahrajete "Fis" a u "C" zase "Cis". Tato flétna má takový šumivý a trochu vřískavý zvuk, jak to je i v názvu a hrajete-li notu "C" tak je to opravdu "nečistý" zvuk a hodně šumivý, proto je vhodné na tuto flétnu hrát právě irské melodie, jednou z více, co jsem si na ni skusil byla melodie známá z Pána prstenů - May it be, ta zněla na této flétně excellentně, další je například Sally the Garden jež můžete vidět na fotce. Tato melodie je také známá a dokonce jsem ji slyšel v jednom romantickém filmu, co občas běželi na primě.


Seriály

3. května 2014 v 16:53 | tas-travellers |  Seriály

Doctor Who

Teen Wolf

The 100