"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Hlasy v hlavě - šílenství nebo poselství andělů?

16. června 2014 v 20:47 | Doctor |  Zamyšlení, Esoterické
Dobrý den,
tak toto téma je také velmi dobré, zajímavé a zvlášť esotericky dobře zpracovatelné - "Hlasy v hlavě", hned při tomto názvu se my vybavila myšenka andělů, jenž mě také trochu inspirovali do jednoho slohu (nestál za to, ale když nevíte jak doplnit přímou řeč a nesmíte mluvit s nikým cizím ;D).
Někteří lidé slyší hlasy ve své hlavě - "Blázním nebo se to dá nějak racionálně vysvětlit?!" Snad na vše existuje jedno nebo více racionálních - tedy rozumných vysvětlení, jen musíme přijít na to jaké/á. Jedním z nich je, že máte rozdvojenou osobnost - to je pak otázka proč, někdy bývá uváděno astrální cestování, to je proces, kdy váš astrální dvojník opustí fyzické tělo - astrálně cestovat můžete i ve snu nebo mít tzv. lucidní snění, což je sen, který se velmi podobá realitě a tvoříte ho vy. A jak to souvisí s hlasy v hlavě? Tak, že když opustíte tělo a nějaký astrální "vetřelec" po nějakém prahne a objeví zrovna to vaše bez dvojníka, tak neváhá a snaží se ho obsadit - důsledkem toho můžete v dalších životech pocítit rozdvojenou osobnost. Neumím to přesně vysvětlit, pro přesnější vysvětlení by jste se museli zeptat zkušeného esoterika. ;))
Pak si rozdvojenou osobnost můžete vytvořit sami - také nevím, jak k tomu dochází, ale je to možné. Rozhodně k tomu obvykle bývá donucen člověk vnějšími okolnostmi. Čím více vám někdo ubližuje či nějak vás ponižuje a omezuje, tím více se prohlubují deprese a vaše duševní propast, ti vzdornější nebo slabší obvykle podlehnou a mohou se stát agresivními či uzavřenými lidmy s hodně negativní aurou.
A pak je tu třetí možnost a to je vzkaz od povolaných "z nebes" od andělů a archandělů. Tuto schopnost u sebe má rozvinutou málo lidí, ale každý se k tomu může dopracovat. Princip je takový: vy se zeptáte andělů a oni vám na to odpoví - vy to uslyšíte jakoby "znít" v jednom nebo obou z uší.
Informace jsem získal z knihy "Léčení s anděly - Doreen Virtue" - na později mám v plánu udělat přímo článek zaměřený na tuto knihu a její informace.


Představa a myšlenka andělů je zde po dlouhou dobu - prvně se objevila zmíňka v Bibli a poté i v mnoha dalších neuvěřitelných příbězích. Představu "okřídlených lidí" nazývaných anděly jsme si uchovali a oblíbili dodnes - čato je námětem mnoha knížek, obrazů i her. Mnoho esoteriků je schopno je vidět a myšlenku, že jsou skuteční, to těmto lidem dokazuje. Dokonce někteří lidé mohou být vtělení andělé. Dalšími fakty o andělích je dělení - na anděly
(pomocníci v normálním praktickém životě), archanděly (pomocníci vyšší moci a oblastí) pak na padlé anděly - ti co údajně nesouhlasili ani s bohem ani s ďáblem a pak na démony - tedy původně anděly, co jsou věrní ďáblovi.

Část Stvořitele: No vypadá to, že jsem z naší čtveřice jeniný knihomol XD
Tak más sem vypíšu knížky které znám :) a souvisí v andílky :)
Tak první kniha co jsem četl byla kniha Zavržený - tu knihu stále miluji a nelituji toho že jsem si jí přečetl, jedná se o jednu z nejoblíbenějších :)
Poté jsem četl knižní serii Pád - ta už se mi tolika nelíbila, ale stale to byl krásný příběh.
Jedna z dalších sérií, kterou naprosto zbožňuji jsou Šíleně Divocí Andílci.
Kdybych si ještě na nějaké vzpoměl... jistě sem připíšu XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Operátor Delta Operátor Delta | 17. června 2014 v 19:42 | Reagovat

„Neumím to přesně vysvětlit, pro přesnější vysvětlení by jste se museli zeptat zkušeného esoterika. ;))“ Takže mě :-D :DDDD

2 Doctor Doctor | 18. června 2014 v 8:36 | Reagovat

[1]:No nevím jestli s tím máš ty správné zkušenosti a umíš to vysvětlit, ale jestli ano říkám jen: Allons-y! ;) :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama