"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Píši dopis.. dne 13.6.2014

13. června 2014 v 21:55 | Doctor
Hm.. ehm.. píšu zas dopis a nevím, co do něj napsat.. Tak tedy: "Milá,.." Vědkyně nebo Scientist? Ok dáme tam Scientist.. Má raději toto oslovení..
"Milá Scientist,
tak ti zas jednou za čas píši dopis - to víš, to všechno lítání v Tardis a běhání sem a tam - však to znáš, samé timey wimey záležitosti a zachraňování tam, kde je mě potřeba. Zrovna nedávno jsem byl na nějaké planetě, ksakru, jak se to jen jmenovalo.. - Cantarios 5, docela drsná planeta s dost drsnými obyvateli. Víš jak vyprávějí různé biblické příběhy o ďáblovi a démonech, tak Ti pochází právě z této planety - dost nažhavení týpci, no ještě, že se mi podařilo odtamtud zavčas dostat - i jídlo tam bylo nejvěřitelně horké a pálivé a Cantarijská pálenka - ta je jen pro odvážné blázny, co chtějí mít spálený jícen, ještě, že jsem Pán Času! No, ale o to se zde nejedná, o tom Ti povyprávím, až se stavím na Zemi. Víš mám pro Tebe jednu velmi cennou zásilku, doufám, že ta firma FUPE ( flying universe post express ) - nevím kdo vymýšlí tak pitomé a směšné názvy! No vážně?! No pro případ nouze jsem tam přidal čip, takže monitoruji, každý pohyb tohoto dopisu - neboj jsem šikovný, nikdo nic neodhalí, pak ho klidně deaktivuj nebo přeprogramuj (kód L355 nebo protokol 6 u sonického šroubováku). ;))
No nic musím zas jít, je po mě sháňka. Kdyby něco tak na Zemi se stavím nejspíš v srpnu a sejdeme se třeba u London Eye, když ho máš tak ráda v úterý 22. okolo 15:30. Jinak přesný čas úplně nečekej - znáš mě a občas TARDIS má trochu problémy, ale budu se nanejvíš snažit, čekám na odpověď a pak se domluvíme.. ;)) Dopis napsán dne 13.6.2014 podle lidského počítání, jinak je to rok 5028 dne 13.12. - zajímavá shoda pátek třináctého je snad všude!
P.S. Vezmu sebou možná jednoho přítele.. - Je to můj nový společník..
S pozdravem
Doctor"


Ještě přikreslím nějaký obrázek a přidám pár fotek.. Kruci ta anatomie.. Br.. rychle to překreslím,.. no nic tak sice zatím nic vážnějšího mě nepotkalo, ale na kreslení anatomie mám asi blbej den!
*O chvíli později po dokončení úprav pro dopis nalepuje obálku..* Aaaw krásná známka, miluji známky, to by člověk nevěřil, že se budou stále někde používat a zvlášť v době, kdy existují teleportační zařízení, stroje času a manilpulátory časového víru, no občas není nad klasické věci a způsoby..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama