"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Přezdívka

2. června 2014 v 18:17 | Scientist |  Slabé chvilky Adminů

Aktivita? :D

Milí lidičkové, mimozemšťané a další pochybné existence. :) Jelikož zde ode mě není krom mého a Spoříkova příběhu nic, rozhodla jsem se to změnit. So... is there anybody? Aktivita nám jednoznačně zaostává. Byla bych ráda, kdyby se někdo ozval na následující článek, jelikož je důležité, aby jste se k němu vyjádřili právě Vy, naši čtenáři.


Která je ta pravá?

Přezdívek jsou tisíce, ne? Spoustě z nás se líbí nějaká přezdívka, kterou už si "zabral" někdo jiný a nechtějí kopírovat. Nechcete něco originálního? Někteří z nás si říkají přezdívkami, které jsou známé po celém světě. Kolik tu máme Masterů, Doctorů, Tardis? Však pravdou je, že některé mrzí, že jsou tyto přezdívky tak známé, protože by jim někteří tak i s chutí říkali. A pak to zaslechneme: ,,To se k tobě přímo hodí!" Ale nejde jen o to, jakou přezdívku si vyberete Vy, ale jak vás budou nazývat i ostatní. Nejlepší je nějaká zapamatovatelná, která se hodí k vašemu charakteru, anebo když jde o uživatelské jméno na hrách, něco, co v sobě nemá miliony znaků, které nemůžou ostatní najít na klávesnici. Také vím, jak otravné je, když zadáte přezdívku, kterou používáte léta a ukáže se vám: ,,Tato přezdívka je již zabraná, nechcete...?" Když připíšete čísla, přezdívka ztrácí eleganci a proto to spousta z nás řeší tak, že pozmění velikosti písmen. Ale ani tak to není ono. Našla jsem pro vás tedy generátor náhodných jmen, které by se vám mohly líbit. (Odkaz máte dole pod textem a obrázkem) Takže... Otázka, která je mířena právě na Vaši aktivitu: Máte nějakou přezdívku, která vás vystihuje, líbí se Vám a zároveň ji vymysleli ostatní, ne vy? Protože tomuto já říkám vzácnost! :D Ale, .... já jsem Rajče a nevadí mi to. :3

Nessa Amandil aneb Nina Aistrix

PS: Připijeme si společně na Naši vysokou sledovanost? Já osobně takové výsledky nečekala... :)

Věnováno Kulíškovi, Palačince a Hugískovi. Aneb Tardis, Stvořiteli a Doctůrkovi!


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Doctor Doctor | 2. června 2014 v 18:27 | Reagovat

Mockrát děkuji! ^^ A jako první článek je to skvělý článek na rozjezd! :33 Já si popravdě své "přezdívkové jméno" vymyslel, ale bohužel né první, i když je to už něco málo let z5. A jako přezdívku jsem přijal Doctora, protože perfektně sedne na můj charakter. ;) Jinak abych řekl pravdu, jméno neřekne úplný charakter, ale říká toho mnoho.

2 Stvořitel Stvořitel | 2. června 2014 v 18:43 | Reagovat

Vyšlo mi Ireth :D
PS: žádnou svou přezdívku jsem si nevymyslel :-?  i tule jsem si vysloužil :D

3 tas-travellers tas-travellers | 2. června 2014 v 19:56 | Reagovat

[2]:
Ano, tvoje hlavní přezdívka je Palačinka Spořiče Spořitelny! ^^

4 Scientist Scientist | 2. června 2014 v 19:57 | Reagovat

[1]:
A nemáš zač, Doctůrku. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama