"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Sanctum of Eventide

20. července 2014 v 15:05 | Doctor |  Servery
Sanctum of Eventide je jak již bylo zmíněno jeden z prvních servrů hry Impressive Title. Prvně jsem se o serveru dozvěděl někdy v roce 2012, tehdy už byl známý více mezi hráči, ale vyšel zřejmě již někdy v roce 2011.

Tento server byl oproti Impressive World napřed s lepší grafikou - hezčí textrury, markingy, nové itemy, mapy a modely s novými zvířaty - tenhle server byl známý pro své dinosaury. V tomto servru jste mohli potkat často i mnoho Čechů, byl to velice oblíbený server, jen jste "nemohli" mluvit na local chatu Česky - znal jsem případy, kdy někdo byl zabanován a nebyl žádný jiný oprávněný důvod. V roce 2013 a začátkem roku 2014 byla v tomto servru přidána nová křídla a pohyby - pravdu luxusní. Zvláštností, kterou měl tento server byli kameny a rostliny, co se dali zničit a dávali itemy - např. tumbleweed. Netrvalo to však dlouho a na jaře tohoto roku byl tento server pozastaven - teď se pracuje na novém serveru (Isle of Eventide)- prý je tvořen od úplných základů, nejspíše z důvodů errorů a lagů. Hudba se měnila také - na počátku to byli různé soundtracky ze starší doby a později v roce 2012 to byli irské či skotské melodie.
To co se mi na tomto servru, ale opravdu líbilo, že jako první měl item z DW - TARDIS.

Poznámka ohledně faktů v datech - nejsem si jist, zda-li to bylo takto přesně - je možné, že jsou zde chyby, kdyby byl někdo lépe informován tak prosím o komentář ve kterém vše uvede.

Foto se hry:
Charakter LeodasCharakter DiafirPrvní (a poslední) zkouška presetu (Irsal) v SoE - preset není stále dokončen.
 
 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama