"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Soul Society

12. srpna 2014 v 18:34 | Doctor |  Servery
Soul Society je server jež vytvořily Angelka, Osire a Shiranui. Později se dostaly do staff teamu i Sisi a Yamada.
Tento server je tvořen pro českou a slovenskou komunitu a hlavními jazyky jsou právě Čeština a Slovenština. Angličtinou lze komunikovat také, ale Angličan vám tu rozumět asi nebude. ;D
První zmíňky o něm byli znát na podzim v roce 2012. A beta verse jež mohli už hrát i nový zájemci vyšla okolo 15. listopadu 2012. Postupem času se měnili role hosterů - chvíli hostovala Osire a poté Angelka, jež ho vede dodnes. S ubdaty to bylo tak, že se konali asi jednou za 2 měsíce a více, z počátku byli častější. S každým ubdatem se uživatelé měli na co těšit - nový vzhled, hudba, mapy a itemy. Snaha byla i zajistit v servru více možností volby těla, jako to mají např. v Last Moonu či v Dragon´s Den, ale v hře byli problémy s tím, že nový hráči si nemohli vytvořit postavu a náprava byla složitá, takže dodnes je zde tělo podobné tomu, co lze vidět ve Feral Heart.
Jak je to s presety? Dříve zde byla podmínka pouze 3 presety, ale vzhledem k malému počtu hráčů může být tolerován jeden či dva navíc, když se přimluvíte u Angelky. Presety se tvoří klasicky jen tělo musíte nakreslit podle textur do FH, podkladem vám můžou být i markingy. ;))
Tento server má vymyšlenou spoustu vychytávek. Byli zde přidány krystaly a sněhové koule, co se dají zničit a vypadne item nebo alespoň útok. Také v První jeskyni (original First Cave mapa) lze objevit velikonoční vajíčka a když je seberete, máte "na sobě" (tedy v seznamu položek nebo-li items) a restartnete hru, tak se "vyklube" nový item. :))
Někdy v březnu roku 2013 již na server nechodilo tolik hráčů a i jiná aktivita zde už chyběla, tak byl server officiálně ukončen. Až začátkem srpna roku 2013 bylo znovu zprovozněno, od té doby se pouští na požádání adminky. Existovalo i fórum hry, jež již bylo vymazáno.
V létě tohoto roku (2014 pro zmatené cestovatele v čase ;D) vyšel ubdate servru. Byla odstraněna některá zvířata a itemy, na která neměl server autorská práva. Hra (poslední ubdate) je ke stažení ZDE.
Hudba v SS se také postupně měnila, ale obliba keltské hudby je znát i na tomto servru. Intro skladba a několik ve hře jsou právě keltské a pár od umělce, jež se nazývá na youtube Adrian von Ziegler.
Oblíbená a krásně zpracovaná videa:

Foto ze hry (i úprava ;D):
Preset Irsal a item peříček - textura upravovaná mnou. x33
Me a pan S - charakter pana S je jiný, né Stvořitel ;D P.S. Neptejte se proč mám parohy... ;"D
Me a TARDISka x33
Martha Jones a Doctor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tas-travellers tas-travellers | 12. srpna 2014 v 18:48 | Reagovat

Btw Marta Vám má připomenout, že dnes večer padají perseidy. ;)
~ Váš Doctor <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama