"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Výprava na Kozákov

27. srpna 2014 v 18:45 | Doctor & Stvořitel |  Slabé chvilky Adminů
Zdravíme všechny příchozí,
koho zajímá, co jsme se Stvořitelem nedávno podnikli, tak čtěte! ^^ Jelikoš jsme byli na výletě na Kozákov. Celý výlet byl skvělý a užili jsme si jej - vtipů a narážek zde bylo dost. Jediné, co nás mrzelo byl déšť, který se spustil zrovna, když jsme začali mít štěstí. Takže jsme objevili pár achátů, křišťál s trochou ametystu, karneol
u či jaspisu nebo jen křišťál samotný a jeden "druhořadý" zelený jaspis - narážka na druhořadý, páč toto označení mě nenechalo spát.. :c Zvlášť Stvořitelův byl nádherný! Alespoň jsme se tedy pokochali na výstavách drahých kamenů. ;))

Před tím, než uvidíte fotky, tu mám pro zájemce o drahé kameny pár článků, protože drahé kameny mohou pomáhat v praktickém životě.

Nejlepší kameny a info pro začátečníky ZDE.
Pořídíte-li si kámen k pomoci v různých oblastech, je nutné ho očišťovat a dobíjet - protože nic vám nebude fungovat bez správné energie.
A chcete-li vědět, co je karma a jak podpořit správnou karmu tak ZDE.

Jako informaci musím doplnit fluorit, protože fialový fluorit pomáhá s učením - budete se učit rychleji a pomáhá s pamětí a soustředěním.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markeet Markeet | Web | 27. srpna 2014 v 18:54 | Reagovat

Ahoj :-) máš ráda zvířátka? :-) kdyby jsi měla čas a zájem, můžeš poslat hlásek mému britskému kocourkovi :-) v neděli už to končí :-) odkaz mám na blogu, kdybys cokoli potřebovala, určitě napiš :-)

2 Doctor Doctor | 29. srpna 2014 v 15:48 | Reagovat

[1]: Ahoj, nevím na koho měla být otázka mířena, ale já ano - mám a už tam máš i ten hlásek. ;) Uvidíš, jestli ti někdo dá další hlas - ač návštěvník, tak jiný admin. :-) Jinak jsem proti podvádění, ale v soutěžích se to skoro ani nedá - protože jakmile někdo začne, není cesty zpět a přidají se i další. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama