"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Zpověď anděla s růžky

24. října 2014 v 20:45 | Stvořitel |  Pan S - "Deníček"
Tak jsem k vám opět zavítal na Zem,

(To měl být pozdrav *směje se*)
doufám, že máte radost. Já ji totiž skutečně mám.
Přesně tohle téma se mi skutečně líbí. Skvěle vystihuje více než polovinu lidstva a nemohu říct, že bych svého vzhledu nikdy nevyužil... musím se přiznat, že ani já nejsem tak nevinný a perfektní, jak se snažím být.
Přesně tak, ani já nejsem nevinný, hodný, jak se snažím vystupovat. Využívám však více, než své neviňoučké tvářičky. Abych to všechno uvedl na pravou míru, nepřetvařuji se, jen nedávám určité věci najevo.
(Proč vám to tu vlastně říkám? Chci aby jste mě viděli v tom pravém světle...*přemýšlí* Jop s tou odpovědí jsem spokojený...)


Přesně tak, nejsem zdaleka tak skvělý a obětavý jak si spoustu lidí v mém okolí myslí. Jop, sázím na svou důvěryhodnost, svou tvářičku, která budí dojem ochrany a nejvíce sázím na svou inteligenci.
Abych se ale jen nevychvaloval, rád bych vám řekl, že jsem dosti arogantní, i když v mém měřítku je to docela málo, ale přeci, mám takové nálady, kdy jsem jízlivý a arogantní.
Za druhé: Jsem velice pomstychtivý, nerad se vzdávám a prohrávám. Nesnáším, když nemám pravdu a většinou si věci zařizuji tak, abych tu pravdu měl. Názory ostatních mi bývají jedno.

Za třetí: Vždy na prvním místě pro mě jsem já. Nesnáším, když jsem na druhé koleji, i přes to si to neberu. Nemám rád, když mě nemají lidi rádi a dávají mi to najevo. Jsem velice sobecký.Tak, teď mě již trošku znáte a teď k tématu:
Jak jsem zmínil, jsem pomstychtivý a svou prohru dávám ostatním dosti sežrat. Pomstu si plánuji, i když jsem falešně obviněn z něčeho, co jsem jistojistě neudělal a někdo mě obviňuje (Nesnáším to).
Od pomsty však většinou odstupuji, nezapomínám, jen ji odsouvám na vedlejší kolej. V tomhle jsem docela srab, mám strach a svůj vlastní zadek - ale co, kdo nemá. *usmál se*
Ano, skrývám se za svou tvářičkou, když něco provedu a vím, že mi to všechno projde, činí to ze mě zlého člověka? Ano, naslouchám lidem, abych si poté o nich mohl udělat obrázek a nalézt jejich slabá místa a poté jich využít, abych dotyčného zranil nebo chránil. Ano, pohrávám si s myšlenkami ostatním ublížit, i přesto že mi bezmezně věří a vím, že by si nikdy nemysleli, že jsem to já.

Ano, snažím se svého ďábla krotit,, znemožňovat mu možnost, ubližovat mému okolí.
Ano, vím že jsem takový a vím, že to nikdo neví.
(Tímto dnem to končí...)
Ano, jsem hrdý na tuto svou část, protože vím, že právě ona mi pomůže v nejhorším přežít. Lidi bez této skořápky v tomto světě strádají. Jsem na jejich straně, protože bych si osobně přál lepší svět, ale jedna moje část si je jistá, že nikdy mít problém nebudu.Jsem si oddán a hledím, jen na své dobro. To snad z člověka nedělá zrůdu?
Ne neobhajuji nikoho, ani sebe, udělejte si o mě obrázek jaký chcete, jsem takový jaký jsem.
Skutečně se nikdo ze dne na den nezmění, ale vězte...
...I já zpytuji svědomí.
Být zlý není lehké.
Jen to obrana mého organizmu, mých nervů, abych v tomto světě přežil.

Jsem takový, jaký chcete abych na vás byl.Stvořitel
(Skutečně jsem toho o sobě tolik napsal? *směje se* Jsem to ale sebestředný...)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 soul-underground soul-underground | Web | 24. října 2014 v 21:23 | Reagovat

Konečně někdo upřímně a pěkně popsal sám sebe! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama