"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Nový adminé

30. listopadu 2014 v 19:17 | Doctor |  Pokroky blogu
Zdravím,
jak většina z vás ví, v poslední době nemáme se Stvořitelem tolik času na to psát tolik článků a když už jsou to spíše články filosofického rázu a zamyšlení. Rozhodl jsem se tedy a domluvil se dvěma dalšími Pány Času, jestli by mi nepomohli v některých oblastech blogu pomoci. Jsem rád, za jejich ochotu a doufám, že s nimi a jejich prací budete spokojeni a budou se vám zamlouvat. ;)

Jednoho již možná znáte - jedná se totiž o Operatora Deltu. V historii s naším blogem již pomohl a právo na to stát se i jedním z nás mu plně náleží. Operátor Delta se zde bude starat o nějaké informace ohledně Classických sérií Doctora Who a odhalí nám nějaké nové hry. :D Sám jsem zvědav s čím nás překvapí, ale jistě to bude úžasné. Také o nějaké esoterické zkušenosti se prý rád podělí. :D

Dalším admin se bude oslovovat Guardian. Ten bude spravovat esoterický obsah našeho blogu. Poví nám ty nejpotřebnější a nejzajímavější zprávy. Naznačím vám, že aktuální články se budou vztahovat k vzestupu do 5D. :)

Toť vše, co k tomu řeknu, časem se o našich adminech dozvíte více, zatím budou tajemní, ale časem možná se podělí i o popis. ;)

Oběma děkuji, za pomoc a ochotu. :)

~ Doctor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama