"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Začátky, pokroky a věci ohledně blogu

16. listopadu 2014 v 21:11 | Doctor |  Pokroky blogu
Zdravím všechny naše návštěvníky,
je tomu už necelých 8 měsíců, co jsme se Stvořitelem a Vědkyní rozjeli tento blog. Za tu dobu jsme napsali celkem 91 článků z toho 9 jsou pouze pro funkci blogu. Jako admina tu máme zmíněnou i TARDIS, ale ta bohužel nebyla aktivní a vyjádřila se, že asi ani nijak nebude, chtěl bych, aby byla, ale nikoho nutit nechci. ;) Stačilo by mi jen, aby přidávala klidně jen tvorbu, ona krásně kreslí, ale ani tak ne.. :/ Vám sem pošlu jeden obrázek, co nakreslila.

Jsme rádi, že se Vám na našem blogu líbí a mnozí z Vás se sem i vracejí. Snažíme se, aby se Vám naše články líbili a byli svým obsahem zajímavé. :D Připravit opravdu dobrý článek je náročnější na čas. :D A to věřte mi, že já ho moc nemívám, ale i tak si na to čas najdu. ;) To víte zachraňování světa a sebe navzájem se Stvořitelem a Scientist, je náročné.. :D

S tou přípravou článků souvisí i myšlenka, jež zde chci poznamenat. Náš blog běží už docela dost dlouho na to, abych viděl jak aktivní zde jste. Z toho co vím, tak z těch 91 článků (9-ti administračních) okomentováno jich bylo 34 (36× reagovali adminé na článek jednoho z adminů či na komenty) (21× reagovali adminé na koment návštěvníka) (14 komentů náleží našim známým) (2 komenty jsou propagační, ale slušně podané) (9× jednorázové komenty na téma týdne) (6× - komenty u různých článků, ale každý dotyčný komentoval pouze u toho jednoho). Ankety jsou vyplněné jen některé - nejvíce hlasů je v anketě hlasování o adminech, jinak je to také dost chabé (0-8 hlasů celkově).
Hodnocení ve formě hvězdiček či liku (zde na blogu, na officiální fb stránce je ticho po pěšině..) je zde taky zřídka a jedná se o 0-4 ×. Návštěv zde máme dost, za týden obvykle okolo 60 lidí a za den okolo 15.

Co tím vším chci říci? Že sice na náš blog chodí hodně lidí, ale aktivita je zde mizivá a to dost, když se na to tak koukám. Takže vás žádám o nějakou větší aktivitu. Je dost smutné, že i články, kde je aktivita vyžadována jsou opomíjeny. Byl bych rád, kdyby jste se nad tím zamysleli a alespoň byli aktivní v článcích, kde je aktivita potřeba. Nás stojí nějaké to úsilí a čas psát články a jinak pracovat na blogu. Například pro změnu vytváříme postupně nové designy blogu - sice takové narychlo za použití obrázků odjinud, ale i tak. ;)

Za dobu fungování blogu jsme zde měli celkem tři designy. Jeden základní a vhodné části se použili k výrobě novějších, co jste zde viděli. Přidali jsme na blogu Top List a Mapu světa s návštěvností. Stvořitel a Scientist si založili ask, který také nebývá moc využíván. Můžete se zde optat i na věci ohledně fungování blogu. Stvořitel přidal odkaz na svůj blog, který je vlastně jakýsi jeho deník. A dále jsme vytvořili i FB stránku našeho blogu.

K anketám doplňuji, že tu postranní ohledně hlasování o admin teamu, tu časem aktualizuji, protože TARDIS zřejmě nadobro odstoupila a navíc v této první byli provedeny nějaké trollerské hlasování a tak výsledky neodpovídají tomu, jak by správně
měli. ;D

Článků v poslední době je méně, protože máme každý málo času a starosti jinde. A navíc nikdo se ani pro nové články nehlásí, nikdo se neptá, proč nejsme tak aktivní, jen čučíte na obrazovku a čekáte co nastane. :D

To je vše, co jsem zde chtěl říci.
Děkuje za pochopení,
~ Doctor a zbytek teamu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leugryt Leugryt | E-mail | Web | 18. listopadu 2014 v 19:42 | Reagovat

Je to smutné stále nikdo nekomentuje :/ I když tento blog má co nabídnout. A jak vím návštěvníci chodí :/ tak to nevím co jim je. :-|

2 Doctor Doctor | 19. listopadu 2014 v 16:28 | Reagovat

[1]: To ano, jak jsem psal na FB stránce, asi máme "imaginární" návštěvníky.. A i když už v poslední době nemám tolik času, tak alespoň ty úvahy píšu. Taky bych pochopil, že někdo se stydí nebo bojí napsat, ale nikdo tu nemusí psát komentáře pod svým jménem. A je-li komentář v souladu s pravidly, tak nevidím důvod se bát napsat koment. Ale ta aktivita co se týče hodnocení a anket to je hrůza. Jak jsem napsal již výše v článku, alespoň u článků, kde je aktivita vyžadována, by měla být - tohle je prostě lenost nebo naprostá ignorace. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama