"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Hunger Games: Síla Vzdoru 1. část

18. prosince 2014 v 19:46 | Stvořitel |  Filmy
Ahoj lidi,
před nějakým časem, pár týdnů zpět, (jeden nebo dva) jsem byl opět v kině. Opět s mým bratrem a opět nelituji. Jsem rád, že jsem se tam smím opět vypravil.

"Celej rok jsem se na to těšil..."

Rok vadání: 2014
Žánr: Dobrodružný / Drama / Sci-Fi / Thriller
Knižní předloha: HungerGame: Mockingjay

Děj: Jedná se o třetí a také předposlední díl (filmové zpracování) příběhu o Katness a ostatních, které jistě znáte z předešlích dílů. V tomto díle se vede jakási bitva mezi "protestanty" a Kapitolem (Tak jsem to tedy pochopil já). Hlavní myšlenkou a krokem, dle mého, bylo hlavně zachránění Peety, jenž se povedlo, ale jistý háček tu je...

Dojmy a hodnocení: Byl jsem poměrně nadšen, film měl hezké efekty, překvapivý děj i scény a celé mi to přišlo takové dobré. Ano, na film jsem ochoten se podívat opět, ale do kina na něj bych znovu nešel.
Osobně si myslím, že určité scény tam byly pouze na vyplnění a zklidnění předeších scén, ale myslím si, že by filmu asi moc neublížilo, kdyby byl o trošičku akčnější.
Ale celkový dojem je pro mě dokonalý, nemá chybu.

Musím také zmínit, že jsem se často nemístně smál a tím rozesmál celý sál, ač scéna byla spíše brekuhodná. Smál jsem se jenom proto, že jsem to co se staně předpovídal zprávně.

Doporučení: Určitě si to zařeďte do filmů co máte zkouknout, vlastně myslím tím všechny, díly pokud jste je neviděli. Ten příběh je propracovaný a mě se skutečně líbí. Je originální a takový, jaký by měl příběh i film být.
Každopádně, napište mi co si o filmu myslíte.. nebo chystáte se na něj také do kina?

A nazávěr song, kterému jsem propadl:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama