"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Leden 2015

Anketa ohledně hráčů Impressive Title

31. ledna 2015 v 18:36 | Doctor |  Servery
Zdravím všechny české a slovenské hráče serverů hry Impressive Title. :)

Přemýšlím a uvažuji nad tím, že naše komunita je rozseta po republikách jako zrnka máku. Jako by v každém kraji byl jeden hráč IT. :D No tak mě napadlo vytvořit anketu, abychom zjistili, kde a kolik nás je. ;)

Narozdíl od skupin na FB a jiných anket, zde na blogu vše probíhá anonymně, to někomu vyhovuje určitě více. ;)
Takže jste-li hráč IT serverů (popřípadě FH) prosím vyplňte anketu, Allons-y! :D

Zde jedno slavné a úžasné video z IT. :DP.S. Ta vlajka i klobouk jsou má práce. xD
~ Doctor

Vyber si - máš na výběr..

30. ledna 2015 v 15:11 | Doctor |  Info
Jsou lidé, co věří na osud, jsou lidé, co na něj něvěří a věří na náhody a pak jsou zde Páni Času (jako já :D), kteří raději nic neponechávají náhodě a pokud to není pevný bod v čase vědí, že mají možnost volby.
To, co je nazváno pevným bodem v čase je vlastně osud, je to událost, jež se má stát, ač je z našeho pohledu negativní či pozitivní, ale i v takové události, jako je nechat jednu dávnou civilizaci pohřbít pod vrstvou lávy, má na sobě něco pozitivního - a to přežití zbytku populace na jiných kontinentech a jedné zachráněné pompejské rodiny. Na všem se dá najít něco pozitivního. :)

Já věřím právě na možnost volby, je pravda, že žijeme v jakémsi "Matrixu", světě v němž jsme ovládáni (nejlépe nás ovládá strach a za jeho pomoci nás ovládají i lidé), ale stále máme možnost volby a je na nás, jestli se tomu podvolíme, či zvolíme boj proti tomu, nechat se ovládnout. Každý se na Zemi inkarnuje z nějakého důvodu, každý si volíme cíl, k němuž chceme dojít, mnohdy zapomeneme, jaký to cíl vlastně je, ale časem na to příjdeme. Kdysi někdo velice moudrý řekl: "Historie, se opakuje".. A proč? Protože většina z nás se nepoučila, ať jde o válku světového významu nebo náší opakovanou osobní prohru, bude se opakovat do té doby, než se poučíme a nalezneme tu správnou cestu k cíli.

Občas máme jen špatné možnosti volby, ale i tak si musíme vybrat jednu. Ať už si vybereme jakkoliv, je to naše rozhodnutí a volba, kterou je třeba respektovat, je-li špatná, je-li dobrá a co nám přinese, to čas ukáže.

Takže tímto říkám: "Vyber si, protože máš na výběr.." ;)


~ Váš Doctor

Nástroje Smrti: Město z kostí

19. ledna 2015 v 20:14 | Stvořitel |  Oblíbené Knihy
Okey lidi,
vrhneme se na to rovnou po hlavě.

Takže: Pohlédneme na první díl mého oblíbeného světa.


Název: Nástroje smrti: Město z kostí (1. Kniha série)
Rok vydání: 2013 (ale s jiným přebalem dříve)

Děj: První díl celosvětově velmi úspěšné šestidílné série americké autorky C. Clareové se konečně dočkal nového vydání. Tato strhující fantasy se stala předlohou pro fanoušky očekávaného filmového zpracování, které bude mít premiéru v ČR již v září letošního roku. Vydaný první díl s názvem "Město z kostí" seznamuje čtenáře s osudy mladé hrdinky Clary Frayové. Její obyčejný život se nenávratně změní, když se v newyorském nočním klubu stane svědkem vraždy a při tom se setká s lovci stínů, bojovníky, kteří chrání lidský svět před zlými démony. Clary zjistí, že má zvláštní schopnosti a pochopí, že svět, v němž dosud žila, byl pouhým přeludem… (Z Bux.cz)

Probuď se...

8. ledna 2015 v 19:53 | Stvořitel |  Stvořitelova tvorba
Poznámka autora: Dlouze jsem uvažoval co k tomuto, TT napsat - dokonce jsem uvažoval, že nenapíšu vůbec nic. Ale poté mě to traklo, když jsem šle domů ze školy a hleděl na šedé nebe. Doufám že se Vám to bude líbit. :)