"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Čas vše spraví...!?

13. února 2015 v 17:44 | Stvořitel |  Pan S - "Deníček"
Ahoj lidi i nelidi,
ano, hlasím se podelší době, a rovnou s Tématem týdne...

Jistě jste si každý prošel něčím co Vás neskutečně zranilo. Ať to byl obtížný rozchod s někým koho jste skutečně milovali, nebo Vám někdo absolutně zničil sny, rozdupal Vás na prach na dno, či pouhé zlomení hony... A jistě jste se také setkali s někým, kdo Vám řekl:

"Čas vše spraví...Uvidíš."

Ale je to skutečně tak? Vlatně ano, jeden z nejdůležitějších aspektů je jistě čas, každý potřebuje jiné množství času, kterým si musí prostě projít aby "zapoměl", nebo alespoň otupil onu bolest, či se dotyčný uzdravil.
Ale podle mě jde spíš o to, jak moc a rychle se rozptýlíme a přestaneme myslet na onu událost... což jde mnohdy hodně odtížné, protože nám ji spousta lídí i nechtěně připománá, ale od toho máme přátelé, kteří se mezi nás a (špatnou událost) vzpomínku postaví jako zeď a nenechají, aby na Vás dolehla. Přesně to by podle mě měl přítel totiš umět, a né každý, kdo s Vámi tráví čas takoví je a přesně to od přátel také očakávám...!
Nechci být však nijak negativní nebo tak něco, ale dle mého si "zpytováním" a tím vším můsí momentálním oběť bolesti musí projít. Ať je to bolest fyzická nebo psychická... Vše protřebuje čas na zacelení, po kterém může zůstat i jizva... takže čas asi taky nebude takový skvělý doktor, jak se zdá, že?
Váš Stvořitel :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama