"Každý je poutníkem, poutníkem svého života. Hledáme tu pravou cestu a s každým krokem zanecháváme stopy
- v místech kde jsme byli, v lidech, které jsme poznali a činy, jež jsme učinili…"
~ Doctor, Stvořitel a Scientist

Kdybych tak mohl změnit..

22. července 2017 v 22:19 | Doctor |  Zamyšlení, Esoterické
Zdravím,
kdyby byla možnost změnit svůj život, pak bych toho moc neměnil, maximálně tak pár událostí v něm, ale jinak ne - protože to, co jsme dosud zažili nás definuje a mělo to nějaký důvod, proč se tomu tak stalo - pokud jsme něco zvolili v minulosti špatně a teď by jsme to udělali jinak, pak by jsme to udělali jinak až teď - protože nám to přineslo zkušenost, která nám umožnila vidět to, co jsme tehdy vidět schopni nebyli. Kdyby se ta zkušenost stala znovu aniž by jsme věděli, co to přinese, pak by jsme volili stejnou možnost jako předtím.

Lze změnit svůj přístup k životu a lze změnit svůj život, lze změnit svou osobnost, pokud se nám v něm něco nelíbí, něco nám nevyhovuje pak je zde možnost to změnit - je ale otázka jakou cenu nás bude ta změna, ta cesta k tomu stát. Zda jsme opravdu ochotni to změnit a zda si to opravdu přejeme.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co ale změnit hodlám, je přístup k tomuto blogu :D (no spíš už jsem ho změnil dávno xD)

Nějaké informace k blogu

Aktivita
Vím, že jste zde neviděli dlouho již aktivitu - je to z toho důvodu, že jsme zkrátka se Stvořitelem věnovali svůj čas a energii do něčeho jiného.

Dále krom mě a Spoříka se do aktivity na blogu nikdo neměl a doprošovat se mi nikoho nechce.

Activity status:

  • Ohledně mě: plánuji pokračovat v tom, co mám neraději a v čem bych chtěl jednou vyniknout a psaní blogů to není.
  • Spořík bude určitě i nadále psát příběhy, takže určitě na svém blogu příběhy publikuje.
Jak to tedy s blogem bude nadále?
Pracovat na tomto blogu přes doménu Blog.cz již nadále nechceme, pokud rozjedeme se Spoříkem znovu náš podnik, pak zkusíme něco nového. Na Blogu.cz se mi nelíbí, že zde nemůžu pořádně pracovat s nadpisy, podtržení nadpisů, obtékání obrázků, zarovnání obrázků a videjí. Vždy zabralo spoustu času a dřiny nastavit vše tak, jak jsem potřeboval a po čase jsem zjistil, že u starých článků se vše rozhodilo. A opravujte si pak 3 hodiny článek (kvůli netu a nefungujícímu blogu.cz), který vám zabral klidně i 6 hodin (pokud se dohledávali podklady, přefiltrování informací z článku atd..). Párkrát jsem fakt měřil čas a práce na kvalitním článku zabrala 3 - 4 hodiny (i víc).

Vzhledem k jistým zkušenostem s html5, css, java scriptu a u Spoříka i s PHP jsme se rozhodli, že by jsme mohli zkusit spíše práci na webu a tak tedy si udělat web přes nějaký server a pod jejich doménou. [Základní kostru webu je snadné udělat, ale řešit automatické vytvoření článku přes uživatelské nastavení, to už je něco jiného, psát a upravovat znovu tentýž kód není něco, co by bylo extra záživné. :D]

Dále pak chtěl bych začít od znovu a překopat blog. Sice mám stále rád DW, ale zas už nejsem tak zabraný, abych se tomu do hloubky věnoval a co si budeme povídat, česká DW minorita už není, co bývala - již takový zájem a zápal o tento seriál není, takže sem tam nějaký článek o DW, ale nic zásadního. A je toho víc, co je potřeba předělat. Některé články bych i úplně odstranil, pár jich zase nechal a případně updatoval.

Pokud znovu rozjedeme naše blogování pak:
  • zkusíme web přes hosting a s uživatelským rozhraním, pro lepší úpravu a možnosti
  • náš web bude mít stejné jméno a nás dva jako hlavní adminy, ale pravděpodobně pod jinými jmény a charaktery
  • rádi přijmeme nové adminy, ale nejprve vás musíme lépe poznat
  • publikovat na webu budeme jen ve volném čase a když bude chuť - občas mám ohromnou chuť na nějakou kritiku a nebo recenzi :D
  • články budou taková směs všeho, co máme rádi a o čem nás zrovna napadne psát, co je pro nás aktuální (protože každý se mění a mění se i naše zaměření zájmů) - předpokládejte, že téma anime a recenze či kritiku + psaní & publikování příběhů zachováme
  • rádi budeme psát občas i v anglickém jazyce - pro trénink a aby si článek mohli přečíst i lidé z jiných zemí, co náš web občas navštíví :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama